Szukasz świątecznych inspiracji? Zajrzyj na Jarmark Bożonarodzeniowy w Warszawie!

Szukasz świątecznych inspiracji? Zajrzyj na Jarmark Bożonarodzeniowy w Warszawie!
fot. unsplash.com

Nie ma lepszego miejsca aby poczuć bożonarodzeniowy niż właśnie jarmark tematyczny. W Stolicy wpisał się już na stałe w lokalny krajobraz. I przyciąga wielbicieli grzanego wina, pysznego jedzenia oraz świątecznych, nietypowych atrakcji. 

Pospiesz się!

W tym roku Jarmark Bożonarodzeniowy w Warszawie będzie czynny aż do 6 stycznia. jednak aby skorzystać ze wszystkich atrakcji, warto się pospieszyć. W tym roku turyści przybywający na jarmark, mogą podziwiać i kupić lokalne rękodzieło oraz spróbować nietypowych smaków. Być może zainspiruje do wprowadzenia zmian w menu wigilijnym. Jeżeli chcesz odnaleźć jarmark, kieruj się na Barbakan. Ten otoczony choinkami i świątecznymi ozdobami, robi niesamowite wrażenie.

Na lodowisko!

Kolejną fajną atrakcją jarmarku bożonarodzeniowego w Warszawie jest lodowisko. Można tam poślizgać się w magicznej, pełnej bożonarodzeniowych akcentów scenerii. I to w dodatku, wokół Pomnika Syrenki na Starówce. W takim miejscu i o takiej porze, wszystko jest tam możliwe!

Godziny otwarcia

Warto pamiętać, że taki jarmark jest czynny w określonych godzinach. I tak od poniedziałku do czwartku, budki z jedzeniem oraz rękodziełem oraz inne atrakcje, są czynne od 11:00 do 20:00. Piątek i sobota, to jarmark czynny w godzinach od 11:00 do 21:30. W okresie przedświątecznym i około sylwestrowym, budki będą czynne od 11:00 do 21:30. Jeżeli w tym czasie jesteś w Warszawie, koniecznie musisz podejść na Jarmark Bożonarodzeniowy pełny atrakcji.