Jakie prezenty dla wielbiciela historii? Zainspiruj się!

Jakie prezenty dla wielbiciela historii? Zainspiruj się!
fot. unsplash.com

Sezon przedświąteczny w pełni a razem z nim odwieczne pytanie dotyczące tego, co kupić pod choinkę najbliższym. Wielbiciele historii z pewnością ucieszą się z kilku rzeczy, które redakcja wybrała specjalnie dla nich. Zobacz czym możesz zaskoczyć!

Gry planszowe

To budujące, że po prawdziwym boomie na gry komputerowe, coraz więcej ludzi wraca do planszówek. Wychodząc naprzeciw potrzebom, twórcy gier prześcigają się w tworzeniu gier o charakterze historycznym. I takich właśnie szukaj dla wielbiciela historii. Dobrze gdy wiesz, jakim okresem pasjonuje się najbardziej, aby wstrzelić się w ulubione wydarzenia. Jeżeli nie masz pewności, nie przejmuj się, z pewnością każda gra wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego.

Śmieszne gadżety historyczne

Jako dodatek, możesz kupić śmieszny kubek lub koszulkę, która nie tylko bawi, ale coś więcej mówi o jego właścicielu. Doskonałym pomysłem będzie kubek termiczny z funkcją podgrzewania, która sprawi, że kawa czy herbata będą ciepłe mimo upływającego czasu. Możesz również poszukać zestawów dla wielbiciela historii, w których znajdują się takie przydatne narzędzia jak słownik, lupa do czytania starożytnych manuskryptów czy inne śmieszne dodatki.

Książka to zawsze dobry pomysł

Wielbiciele historii z pewnością docenią wartość podarowanej książki. Poszukaj literatury, która w dużym stopniu nawiązuje właśnie do wydarzeń historycznych. Te powieści, często pisane z ogromnym rozmachem, będą cieszyć przez długie zimowe wieczory.